Verkocht: Instapklare B&B in het pittoreske plaatsje TREIGNAC (Limousin 19) Nouvelle-Aquitaine, Frankrijk
- Type: Bedrijfspand
- Kenmerk: Buitenland , Verkocht
- Straat: Bourg
- Stad: Treignac
- Postcode: 19260
- Gebied: Nouvelle-Aquitaine
- Land: Frankrijk
- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 4
- Woonoppervlakte: 137 m²
- Perceeloppervlakte : 152 m²
- Object reeds in gebruik (geweest) als B&B?: Ja, object is of was in gebruik als Bed and Breakfast.
Extra's
- (Wijn)kelder
- Dakterras
- Eigenaarswoning
- Gerenoveerd
- Internet
- Keuken
- Open haard
- Sleutelklaar
- Unieke ligging
- Vaatwasser
- WiFi
- Zolder
Details
Verkocht: TREIGNAC is een pittoresk en historisch plaatsje dat vele mogelijkheden biedt voor uw logees. Een mooie combi van natuur en cultuur. Een ideale omgeving voor toeristen die op zoek zijn naar actieve vakanties en belangstelling hebben voor de wereldkampioenschappen kajak die elke jaar in Treignac worden gehouden. Maar ook Dow Hill mountainbiken, paragliding, raften in de kloven van de Vézère. Maar als uw gasten het iets rustiger aan willen doen of voor de kleintjes is er van boom tot boom routes, het grote meer Lac de Bariousses van 99 hectare met een zandstrand en restaurant. Te veel om op te noemen.
Kortom een ideale omgeving voor uw B&B.
De B&B
Midden in het historisch centrum en tegenover de hallen bevindt zich deze tot in de puntjes gerenoveerde chambres d`hotes.
Indeling;
Gebouwd op een gewelfde (wijn) kelder.
Begane grond: bij binnenkomst valt meteen op de prachtige vloertegels en de trap. Daarnaast de garage en daarachter 2 bergruimtes die uitkomen op een kleine cour. Deze bergruimtes zouden ook nog prima geschikt zijn om om te toveren tot een gîte. De garage is super handig voor de motoren, fietsen of kajaks van uw gasten.
Op de eerste etage bevinden zich de privé ruimtes voor de eigenaren (salon, slaapkamer, badkamer, toilet) en de keuken waar ook het ontbijt wordt geserveerd voor uw gasten. Aansluitend aan de keuken een zonnig groot terras waar uw gasten het ontbijt of een drankje kunnen nuttigen.
Op de tweede verdieping de gastenkamers waarvan 2 met en-suite badkamer en 1 met een kamer met eigen/aparte badkamer met toilet op de gang.
Boven dit geheel een grote bruikbare zolder van 6×11 meter.
Wat vooral opvalt in dit mooie gebouw is de perfecte afwerking en de trappartij. Een doorkijk vanaf de 1e etage tot de zolder. Indrukwekkend!
Kunt u niet wachten om uw eigen chambres d`hotes te starten in Frankrijk maak dan snel een afspraak voor informatie en/of bezichtiging.
Tot ziens in de Treignac. Voor info 0031644886341 (WhatsApp) of 0033768108644. Hartelijke groet, Marja de Moel
- ID: 49400
- Gepubliceerd: 13 oktober 2024
- Laatste Update: 7 februari 2025
- Weergaven: 409